Tel.222 660 480 
-Przeprowadzki mieszkań i firm


-Taxi bagażowe Warszawa

-Transport krajowy i Ue


Od 49zł/h-Odbiór mebli, Agd, RTV ze sklepów


 

Taxi bagażowe Warszawa

Transport rzeczy Warszawa

Wykonujemy transport rzeczy i wszelkiego rodzaju przewóz przedmiotów na terenie Warszawy i całej Polski. Obsługujemy dzielnice : Warszawa Wola, Mokotów, Praga, Południe i Północ, Ursynów, Włochy, Centrum, Białołęka, Wesoła, Wola, Ochota, Żoliborz, Bielany. 

Do Państwa dyspozycji oferujemy samochody dostawcze z kierowcą typu dostawczy lub kontener. Usługę przewóz rzeczy Warszawa wykonują tylko osoby doświadczone i przeszkolone do odpowiedniego traktowania każdego przedmiotu. Na życzenie również jesteśmy w stanie zabezpieczyć przewożone rzeczy specjalnymi materiałami. Transport rzeczy i przewóz mebli wykonujemy na terenie Warszawy i całego województwa Mazowieckiego.

Wykonujemy również dalsze przewozy po całej Polsce i Europie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalne świadczenie każdej usługi przewóz mebli, szaf, towarów oraz innych przedmiotów. Przewóz mebli - cennik Nasza firma zapewnia należyte obchodzenie się z Państwa mieniem podczas każdego zlecenia oraz najniższe ceny w Warszawie za transport. 

PROFESJONALNY I TANI PRZEWÓZ RZECZY WARSZAWA- TYLKO Z NAMI - ZAPRASZAMY 

Przykładowe ceny są zależne od kilku głównych czynników takich jak rodzaj i waga przedmiotu, odległość do przewozu, ilość osób potrzebnych do wniesienia . Jesteśmy w stanie ustalić telefonicznie dokładną cene każdego transportu, ale głównie można oszacować to na podstawie poniższego schematu : 

 - transport rzeczy po Warszawie - od 50 zł/h 

 - transport mebli z pomocą jednej osoby - od 80zł/h 

 - przewóz lub przeprowadzka z pomocą dwóch osób do noszenia - od100zł/h 

 - przewóz po Polsce już od 1,10 

- taxi bagażowe Warszawa

Przy większej ilości osób stawki są ustalane indywidualnie w zależności od wielkości transportu. Wystawiamy faktury vat na życzenie naszych klientów. Transport rzeczy w Stolicy - Zamówienie usługi. Jeśli zamierzają Państwo zaplanować transport lub przeprowadzkę, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu opisania i omówienia szczegłółów. Nasz pracownik oszacuje wartość usługi i odpowie na wszystkie pytania związane z przewozem mebli lub jego zabezpieczeniem. W przypadku większych przewozów przewidujem rabaty, a dla stałych klientów na transport mebli stałe zniżki. 

 

Pakowanie rzeczy

Transport krajowy

Kartony do przeprowadzki