Tel.222 660 480 
-Przeprowadzki mieszkań i firm


-Taxi bagażowe Warszawa

-Transport krajowy i Ue


Od 49zł/h-Odbiór mebli, Agd, RTV ze sklepów


 

Taxi bagażowe Warszawa

Przeprowadzki warszawa tanio

Trafiając do nas, prawdopodobnie poszukujecie Państwo firmy oferującej usługi przeprowadzki Warszawa tanio na terenie Warszawa lub jego okolice. W naszych usługach znajduje się kompleksowa obsługa przeprowadzki i wszystkiego co się z nią wiąże. Nasze działania są oparte na wieloletnich doświadczeniach w usługach transportowych na terenie Polski oraz ościennych miast takich jak : Pruszków, Karczew, Otwock, Wołomin, Sulejówek, Wesoła Miłosna, Legionowo, Góra Kalwaria, Błonie, Piastów, Piaseczno i całej UE. Współpracując z naszą firmą, można liczyć na profesjonalny transport, bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów oraz kulturalną obsługę z długoletnim doświadczeniem.

Wykonujemy przewozy na terenie Warszawy mebli, towarów, Agd oraz wszelkiego rodzaju przeprowadzki mieszkań, firm i instytucji Państwowych. Dysponujemy flotą pojazdów różnej wielkości w zależności od zapotrzebowania klienta. Dzięki zróżnicowanej opcji pojazdowej, mamy możliwość oferować usługi przeprowadzki tanio za każdym razem. Nasze usługi przeprowadzkowe na terenie Poznania i okolicznych miejscowości są wyceniane zawsze indywidualnie przez telefon lub po wstępnych oględzinach na miejscu, ale można oprzeć się na poniższych zestawieniach tanich cen: 

- Taxi bagażowe po Warszawie bez pomocy w noszeniu od 70zł/h 

- Przeprowadzka z pomocą kierowcy w noszeniu mebli od 80zł/h 

- Przeprowadzki z pomocą dwóch osób w noszeniu od 100zł/h 

- Przeprowadzki z pomocą trzech osób do pomocy już od 130zł/h 

- Transport po Polsce już od 1,10km 

Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Jeśli w najbliższym czasie potrzebujesz się przeprowadzić, a nie masz czasu lub warunków, aby zająć się tym sam, możesz powierzyć to zadanie profesjonalistom. Zaplanujemy, odpowiednio zabezpieczymy i przewieziemy Twoje mienie do nowego mieszkania na terenie Warszawy a także całęj Polski i UE. Oferujemy pakowanie przedmiotów i zabezpieczanie za pomocą koców, folii bombelkowej, streczowej, kartonów oraz specjalistycznych pasów. Powierzając nam swoje przedmioty, możesz mieć pewność że trafią w delikatne ręce odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników. Bezpośrednią wycenę przeprowadzki można uzyskać przez telefon, podając wielkość mieszkania, piętro, ilość mebli do przewiezienia i odległość do transportu. Przeprowadzki mieszkania i firm na terenie całego województwa mazowieckiego.


Wnoszenie rzeczy po piętrach


Przeprowadzka mieszkania Warszawa