Tel.222 660 480 
-Przeprowadzki mieszkań i firm


-Taxi bagażowe Warszawa

-Transport krajowy i Ue


Od 49zł/h-Odbiór mebli, Agd, RTV ze sklepów


 

Taxi bagażowe Warszawa

Tanie przeprowadzki firm Warszawa

Nasza firma przez wiele lat nabyła doświadczenie, które pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom dobrze zorganizowaną przeprowadzkę biura lub firmy. Oferujemy kompleksowy zakres usług przeprowadzki na terenie Warszawa i okoliczne miejscowości. Przeprowadzaliśmy już małe i duże firmy, dlatego służymy pomocą w zorganizowaniu i wstępnym planowaniu. 

Wykonując tanie przeprowadzki firm Warszawa musimy zadbać, aby wszystko przebiegało sprawnie i nie stopowało pracowników firmy, podczas czasu pracy. Odpowiednim momentem jest wykonanie całej operacji późnym wieczorem lub w sobotę. Dobrze wiemy jak ważne jest, aby wszystko było "dopięte na ostatni guzik " , dlatego najczęściej działamy według sprawdzonego schematu : 

 -Pierwszy kontakt - wstępne ustalenia 

 -Przy większych przeprowadzkach oględziny na miejscu 

 -Ustalenie terminu i godziny przeprowadzki biura 

 -Przygotowanie do pakowania materiałów delikatnych i poufnych 

 -Zabezpieczanie mebli i oklejanie foliami 

 -Transport firmy w nowe miejsce 

 -Wnoszenie przedmiotów i ustawianie 

 -Standardowo sprzątamy po naszej pracy 

 -Rozliczenie z klientem

Nasze stawki godzinowe są już od 80 zł/h za jednego pracownika i od 100 zł/h za dwóch pracowników Każda dodatkowa osoba to koszt 30zł. Przy większych przeprowadzkach oferujemy rabaty, dlatego ustalamy ceny indywidualnie. Wystawiamy faktury Vat. W cenie wliczony jest transport i wniesienie przez naszego pracownika.

Nasze przeprowadzki firm wykonujemy na terenie Warszawa i cała Polska. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu oszacowania Państwa przeprowadzki firmy w Stolicy i nie tylko. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy jak wybrać najoptymalniejsze rozwiązanie. Zapraszamy już dzisiaj do współpracy.


przeprowadzki firm Warszawa 

przeprowadzka biur