Tel.222 660 480 
-Przeprowadzki mieszkań i firm


-Taxi bagażowe Warszawa

-Transport krajowy i Ue


Od 49zł/h-Odbiór mebli, Agd, RTV ze sklepów


 

Taxi bagażowe Targówek

Nasza firma często jeździ po mieście dlatego jesteśmy praktycznie w większości dzielnic Warszawy. Jeśli jesteś gdzieś w okolicach Targówka możesz zrobić szybkie taxi bagażowe. Jeśli zadzwonisz do nas wcześniej lub umówisz się na przyjazd z nami to na pewno będziemy punktualnie w Twoim domu. Jesteśmy w stanie przenieść Twoje mienie bez problemu i szybko dotrzeć z Twoimi rzeczami w dowolne miejsce Warszawy.  Nasze samochody są dostosowane do wszelkiego rodzaju przeprowadzek, dlatego możesz na nas liczyć. Dowozimy najczęściej zakupione meble z Domoteki lub Ikea ponieważ to centrum handlowe jest bardzo często odwiedzane przez mieszkańców dzielnicy Warszawa Targówek. Samochody dostawcze są dostosowane do przewozu z Ikea jak również wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych z leroy merin i Jula. Z nami bardzo szybko przetransportujesz swoje rzeczy do mieszkania lub domu. Wystarczy zadzwonić i nasze taxi bagażowe Targówek przybędzie pod wskazany adres. Zapraszamy do współpracy również firmy, które potrzebują stałej współpracy na dzielnicy Targówek Fabryczny, Elsnerów oraz Utrata. Dojedziemy wszędzie i wniesiemy Twoje meble. Również jesteśmy w stanie zapakować foliami streczowymi i bąbelkowymi wszelkiego rodzaju meble gabarytowe.

Zabezbieczanie kartonem szyb meblowych

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy element był odpowiednio zapakowany i starannie ułożony w bezpiecznym miejscu w samochodzie. Dzięki profesjonalnemu zabezpieczeniu kartonem wszytko bezpiecznie dojedzie do Państwa domu.

paczki z rzeczami       Paczki z rzeczami

Odpowiednio spakowane przez nas i posegregorwane w pudełka kartonowe przywiezione przez naszą firmę do przeprowadzki mieszkania na Targówku. Pakujemy wskazane przedmioty i numerujemy zgodnie z segregacją.

Noszenie do auta

Wnoszenie mebli

Oczywiście wszystkie meble, pralki, lodówki, kanapy są przez nas starannie i delikatnie przenoszone do samochodu, który jest dostosowany do przewozu mebli. Posiadamy również pasy i koce do przewozu.